Михайло Павлюк
Рейтинг
+278.34
Сила
769.19

Михайло Павлюк

m-pavliuk

avatar
Дякую за відповідь, тепер розумію більше щодо твоєї позиції. Думка про правила, прогрес та гарантування однієї людини — твоя. Все ж теза про «місцеве самоврядування — не місце для політики. Там потрібен господарник і беззаперечний авторитет» — мені нагадує дуже стандартну, традиційну позицію сучасної ВЛАДИ яка т.ч. хоче сформувати навколо себе більшість у органі місцевого самоврядування. Так можна сказати про КОЖНОГО нового кандидата у депутати чи кандидата у мери — бачте, він (кандидат) не має конкретних результатів (не встиг як той же… кандидат) авторитету (теж не встиг як той же… кадидат) і тому краще хай буде все як є (нині діючий депутат, мер т.д.)
Мені здалося, що критерії варто розширити. Як же оновлення еліт?
І, перепрошую, але один з них — це, умовно, «кредитна» історія такого кандидата чи мера.
Втім, мені, як чернівчанину, просто було цікаво глянути на природу такої підтримки. І жодним чином, не планую впливати (переконувати, агітувати) на сторожинчан у разі нових виборів.
А щодо підтримки кандидата — це добра думка. Меншість повинна почути більшість, якщо така є (буде) відповідно до демократичних процедур. І біда меншості, що якщо вона вважає, що більшість не чесно зробила вибір — у позиції правового захисту та публічному захисті голосів.
avatar
Цікаво, а чому Карлійчука підтримувати? Михайле, бачиш, ти підтримуєш мабуть Карлійчука через те, що його знаєш особисто. Можеш його як мера про щось попросити, розумієш, що він зручний та лояльний. Інший варіант — дуже близький колега родини. Бо підтримка такого мера не відповідає, мені здається, очікуванням молодих думаючих людей. Знаю його дуже добре. Скілька партій, скільки слів, скільки «присяг» було змінено. Більше того це досить авторитарний стиль керівника. Я б при зустрічі, розповів про ряд епізодів 2007-2009 рр. Але не мета говорити про нього.
Погодься, для думаючої людина, яка має добре память — такі аспекти не забуваються. Мені здається, що ти був більш вимогливий до кандидатів (політиків) у своїх блогах.
avatar
Святе, ну при чому тут політизація? Це захід організовний Народним Домом у Чернівцях. Увага — 20-тий рік поспіль !!!!!.. А Роман розмістив звернення від однієї з патріотичних правоцентристських партій (блоку партій), яка прийде на покладання квітів до пам'ятика Буковинського куреня, куди далеко не всі ходять. А як раз хтось там прийдуть, то «тичать» свою атрибутику, яка у цей день на думку однієї з партій не умісна. Тут не має «власна акція». І разом з тим — це пропозиція. Є інші, давайте інші «у студію».
Приходьте до Народного Дому!
avatar
:) Цікаво, дуже цікаво. Старатимуся прийти.
avatar
Був сьогодні, усім рекомендую. Нормальний фільм, приємно здивував сюжет. Небо і лелеки, він і вона т.д. Якось із самого початку вболіваєш, щоб було щось цікаве і знову… не розчарувало. Тому склалося враження навіть, що начебто, це ти фільм знімав. Такий собі український маст сі!
Сеанси у к-трі «Чернівці» на 13 50 та 16 год. щодня. Квитки по 20 (перший сеанс) та 25 (другий). Це без скидок студентам (- 5 грн)
avatar
Я уже делікатно відповів на це запитання. Чи повинне наше з Вами покоління відповідати за бездарно проданий флот, ядерну зброю, розкрадене майно чи… прихід до влади таких постатей. Я їх не обирав, не підтримував, за них відповідальності не несу. Взагалі, не хочеться нести тягар помилок, який нам хочуть нав'язати. Сподіваюся, Ви розумієте про що я.
По списках НУ пройшло 72 депутати у 2007 р. Зараз там 16 партій, десяток рухів і тільки 9 нардепів підтримують партію «НУ».
avatar
:) я не вважаю, що партія «Наша Україна» була (є) партією виключно олігархів і що їй треба відповідати за їх дії. Для того, щоб це розуміти треба бути не тільки на самому Майдані (як місці протесту), а й після дивитися як формується на початку 2005 р. влада та нові партії. Партія НУ створена у березні 2005 р. і зрозуміло що в основному за рахунок людей, які стояли на Майдані + на жаль, ряд людей, які не мали до цього відношення (Донецька та ін. східні області, де до партійного керма прийшли люди, не дуже читаючі та пишучі. Але окрім неосвіченості, вони не були т.зв. «померанчевими» по своїй суті). Тобто, абсолютно різні люди в один момент і в один час стали в одну партію «НУ». так як Францію (Париж) у 1870-х р. захищали усі — від куртизанок до аристократів. Після завершення, вони здебільшого продовжили займатися своєю справою. А у нас усі до влади і в партію. Результат ви побачили.
А досих пір мені подобається партія, бо у неї чітка та яскравовиражена проєвропейська партійна платформа. Не бачу змісту кудись іти. Є перспективні лідери, але щоб була такого рівня програма з такими позиціями, то ні. Я дійсно думаю, що вона була та залишається однією з небагатьох ідеологічних — мова, культура, історія, Європа, засудження злочинів тоталітарних режимів, соціалка для матерів (хоч це не ідеологія) — власне, усе про що говорилося у 2005-2009 рр. До речі, можете глянути сайт www.razom.org.ua/ там з правого боку банер.
А за помилки старших лідерів наше покоління не повинно відчувати себе винним. Чи як?
avatar
Дякую Друже! Я немов би ще раз прочитав цей дійсно дивовижний твір.
avatar
Вітаю Автора та свого колегу! Досить живо та оригінально написано. Копірайт про прагматизацію громадянами своїх дій мені імпонує та зберігатиметься. Думка про поразку «борців за ідею» перед «борцями за власні інтереси» теж сподобалася.
Я б тільки одне добавив. Я теж був на Майдані. І уважно вчу новітню історію України та пострадянського простору. На жаль, ми не перемогли декількох «сільних міра сево». А й справді, натяку на олігархів та їх роль у Вашій статті не прослідковується. Особисто я із сумом констатую, сама ось та купка людей узурпувала дивіденди незалежності (за Карасьовим) та міцно контролює поточно владну вертикаль. Їх інтереси усі останні роки діаметрально протилежні були інтересам обивателів. Проголошені свободи на Майдані були для них чужими, для когось небезпечними. І це «вони» диверсифікують ризики, вкладаючи постійно «трішки» у кожного нового рейтингового політика чи політсилу. До речі, випадково читаючи біографії деяких сучасних політиків Росії на сайті АНТИКОМПРОМАТ натрапив на політкреатив С. Белковського ще 2003 року — В РОССИИ ГОТОВИТСЯ ОЛИГАРХИЧЕСКИЙ ПЕРЕВОРОТ www.anticompromat.org/belkovsky/donoss.html. Якось дуже напросилося ряд паралелей саме зараз для України. Думаю навіть написати окремий пост.
Разом з тим мені надзвичайно близька ідея ізоляції влади шляхом ігнорування її ініціатив та інтересів, які не співпадають з інтересами громадян (Ваш 1 пункт). А окремі думки про події 2004 р. потребують ще трішки осмислення, тому писатиму про це та про «практичні рецепти» за пару років.
Ну, в добрий час!
avatar
Добра й потрібна інформація. Але пан Салайя видався дещо розгубленим, відповідаючи на питання щодо актуальних тем українського порядку денного. І якщо стосовно Тимошенко це ще можна зрозуміти, то чому він вперто не вживав терміну «членство», коли говорив про відносини Україна-ЄС — сказати важче.
avatar
Не знаю чи зрозуміло про які політичні партії ти говориш. Мені теж складно сказати, чи хтось із кимось домовляється, чи їх заставляють ззовні, чи просто так складається ситуація. Одне виглядає правдоподібним — роль українських Героїв наміцно вкорінилися у світосприйнятті багатьох українців, їм «до лампочки» такі судові рішення (після них, усі краще розуміють, що, власне, Український суд). Однак для іміджу держави, якщо ми так говоримо про європейський клуб — такі речі непристойні.
avatar
по формі, на жаль, негативне рішення. Але по суті, вчитаємося у рішення суду. Для противників Героїв — усе зрозуміло, вони більше не Герої, Ура товаріщі. Для прихильників — емоційний аспект — як був так і лишився Героєм України і юридичний — ніхто не зобовязав Президента відмінити Указ та виконавчі служби конфіскувати Ордени? Цікаво, чи буде якась стосовно цього дія? Можливо, це звучить непереконливо, але Януковичу і КО не будуть це робити, таким чином, задовольнивши обидві сторони.
avatar
За останніми даними, виявляється уже сесія та «швидкий» бюджет не потрібні. Виглядає на те, що чергово будемо збиратися уже у вересні. А дуже шкода, якщо є важливі питання чому б їх не прийняти уже зараз.
avatar
Ілліч, гарний матеріал, щирий з Вашого боку та у такому стилі "із життя буковинської е… ти". Недарма, Вас з київськими колегами порівнюють. Відчувається, незабаром матеріали про кіцмансько-вижницько-путильські «дачки» районних і не тільки (право)охоронних органів т.д. Давайте, суспільство потребубує і цього теж. Тільки одне — сумніви щодо інформатора — безликого та по життю страшенно невдалого пройдисвіта (у день держслужбовця це звучить), який за все життя зумів тільки розділяти, обзивати та грабувати. Упервнений, слова нікчеми, навіть правдоподібні по форм, змісту не міняють — державні та громадські діячі творять а невдаха рота відкрива…
А Вам бажаю беззмінного успіху та нових цікавих розслідувань!

avatar
Михайле, Ви написати відверто неприємну річ. Тому зразу пропозиція.
«Вам все одно, що любити, але прошу Вас не заставляйте нас у це вірити». А ніхто і не заставляє! Не беріть участі у заході, це Ваше право. Це не Букінфо, наприклад, де аннімами можна зашорити. Вам оцінки та оціночних суджень ніхто не давав. Приїжджайте до Чернівців, я покажу, що я люблю та у що вірю. Розповім про свої захоплення та про ідею акції. а потім я поїду до Вас у Сторожинець, щоб і Ви мали аналогічну можливість. а потім підібємо підсумки. а так це рівень вкрай неприємного звинувачення, просто вірю, що Ви зараз це розумієте.
avatar
От уважно прочитав Вашу, пане Тодор, думку. Ви знаєте, у мене враження, що є певне різночитання предмету цієї дискусії. я (можливо неправильно зрозумів, перепрошую тоді) зрозумів, що питання у тому, що, начебто, насильно студентів скликають на свято. Звідси і НАЗВА замітки «ПРИМУС .....» При цьому, ніхто не обговорює завдання куратора (сам факт наявності інституту кураторства у принципі можна довго дискутувати але ми ж його сприймаємо як де-юре, тобто він у нас Є в Україні, як обовязковий), самої ідеї заходу, що передбачає зустріч якомога БІЛЬШОЇ (так, саме так. саме таке завдання цього разу поставили собі співорганізатори. Наступного разу може бути інше завдання. Усі цікаві пропозиції будуть враховані. Ця пропозиція про Гінесса теж досить спонтанно народилася)кількості людей у вишиванках). Зрозуміло усе це можна вважати неєвропейським, мовляв, у країнах Європи так не роблять, студенти там займаються навчанням та інтелектуальним творчим розвитком, інститут кураторства відсутній т.д. Тут можна сказати що і зарплати викладачів НЕєвропейські, аудиторії непристосовані, проблеми з літературою, жахливе впровадження Болонської система, погане працевлаштування, схильність до міграції працездатних молодих людей, які закінчуюють ВНЗ тощо. АЛЕ Ж МИ ЗАРАЗ ПРО ЦЕ НЕ ГОВОРИМО! Є студент, є куратор, є ідея, є ініціативна група, є ректорат, є Чернівці, є 4 раз поспіль. У чому проблема? Домовляйтеся, робіть цікаво, живо, патріотично. До слова, прогнозую, що ЧНУ підтримає багато патріотичних організації, мерія, ОДА, ЗМІ, різний бізнес т.д. Повторюся, мені невідомо про ПРИМУС (основний предмет дискусії) Відверто! А те, що ректорат залишає за собою право брати участь у організації та обсяг його заангажованості (від формування сцени та програми заходу до того, як учасники дійства 175 років від дня народження С. Воробкевича будуть іти на Центральну площу) — це його право.
Тому я вважав за необхідне дещо розяснити усі моменти щодо примусів чи цимесів цього заходу. До слова, цимес тут є, але про це 5 травня та після.
У будь-якому разі Ваша увага до цього заслуговує щирої вдячності та поваги.
avatar
Панове, я дещо здивований заміткою та питаннями, які порушив Остап — колега явно досвідчений та компетентний у своїх творчих питаннях. Враховуючи причетність та щире зацікавлення у вдалому проведенні даної акції зауважу, з притаманною усім організаторам делікатністю, таке:
1) Свято Дня вишиванки уже вчетверте проходить за ініціативи студентів (аспірантів, асистентів) ЧНУ, співорганізатором (!!! — для неуважних) є власне ЧНУ (ректорат, деканат, факультет для дуже неуважних, тобто усе разом, як єдине ціле!!!!). Це означає максимально сприяти популяризації участі у такому дійстві, створити умови для його вдалого проведення, підтримати за необхідності фінансово, надати додаткого обладнання для міні-концерту (уявляєте, хористів з ЧНУ заганятимуть під список виступати на сцені :-))т.д. Тобто спріворганізаторство вимагає певні обовязки до організації. Очевидно, це не правда, що ЗАСТАВЛЯЮТЬ ЧИ ВИМАГАЮТЬ. Можливо десь неточно формулюють прохання. Хоча комісія Гіннеса спочатку требувала цілком серйозно списки учасників. На жаль, мій колега не має змоги читати «Університетський вісник» :-), де проректори регулярно аналізують відвідуваність та успішність студентів. Та, на жаль, не може порівняти з тим як студенти дійсно на пари ходять (у першому випадку то статистика, у другому реалії), тобто захочуть, не прийдуть, хоч ти їх ублажай грамотами. Випадок нещодавній із студентською дискотекою на Площі думаю
Ви приадуєте. Тому мені здається тут варто подумати, як така акція має обєднати нас усіх в імя ЧНУ (якщо хтось, даруйте, це ще не розуміє, у Важливий рік розгляду заявки ЮНЕСКО щодо ЧНУ), України (їй 20 ц.р.), спільних цінностей та культури (невже перед 9 травня, коли нам пропонують під чужим прапором ходити, треба писати що в проукраїнському святі щось там цей… ну, цей...) тощо.
2)Уявіть собі ще одним співорганізатором є управління у справах сімї та молоді ОДА, уявляєте за особистої ініціативи начальника управління у цей день усі співробітники одягнуть вишиванку та прийдуть на Центральну площу о 2 30? а Ви знаєте, декілька партій у цей день РОЗПОРЯДЖЕННЯМ Свого лідера або керівного органу теж приєднаються до цього свята. То хіба це погано? Що для нас укранців важливо? Результат. Для них (таких собі космополітів, ОКЕЙЧИКІВ)знаєте що? Що треба для перемоги зла? Щоб українець просто нічого не робив.(Можна ж сказати, треба партією займатися, інфрастуктуру міста відбудовувати, а не нас заставляти у якихось флеш-мобах участь брати)… Завжди знайдуться люди, які будуть щось казати про такі українькі святв. це справа кожного вирішувати, де він та з ким (у якій сорочці).
3) і ще маленьке побажання. Як фаховий журналіст, думаю Вам буде цікаво послухати не тільки напівсонних (ні у якому разі це сприймати серйозно) кураторів чи замдеканів, а прийти на факультет історії, політології та МВ. ТАМ Факультет ЖИВЕ цим святом!!! ЖИВЕ!!! Усі три попередні роки це мотор, натхненник, тягло всього заходу. Поцікавтеся, чи хтось їх «просить» прийти цього разу… До речі, погугліть, що кажуть наші студенти про це свято у цілому т.д.
На завершення, бажаю усім нам гарного настрою, вдалих вихідних та до зустрічі 5 травня!!!
Дякую, що дочитали.
До зусрічі усім учасникам Гінесівського рекорду.
avatar
Це добра справа. Треба прийти усім, підтримати молодих істориків. у форматі цікава тематика круглого столу.
avatar
Дуже позитивний чоловік. Приємний у спілкуванні. Родина дійсно про нього гарно згадує. Нехай Земля буде йому пухом! Вічна пам'ять митцеві!
avatar
Як у фільмі «two weeks later»… От люблю цей сайт ще й за те, що тут видно потуги усіх колег, хто дійсно прагне дискусії та розмови про конкретні проблеми та можливостей їх вирішення. Це не ананонімні «вяки», а більш-менш власні думки конкретних фізосіб (якщо тільки це не роблять за когось прес-служби :)). Спостерігаю на цьому ресурсі жваві та цікаві дискусії. А тут, нам, читачам, і все зрозуміло стає одразу.
З Новим Роком Українці! Будьмо пильними!